Privātums

1. Visi Portālā ievietotie lietotāju personas dati un personas identifikācijas kodi tiek aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

2. Reģistrējoties Portālā un/vai lietojot Portālu, lietotājs izsaka piekrišanu, ka Epieraksts.lv veic attiecīgā lietotāja personas datu un personas identifikācijas kodu apstrādi Fizisko personu datu aizsardzības likuma izpratnē.

3. Lietotāju personas datu un personas identifikācijas kodu apstrādes pārzinis ir SIA Epieraksts, reģ. Nr. 40003737497, juridiskā adrese: Zāļa iela 3, Daugavpils, LV-5414.

4. Lietotāju personas datu un personas identifikācijas kodu apstrādes mērķis – lietotāju savstarpējā pakalpojumu nodrošināšana.

5. Portālā reģistrētiem lietotājiem ir tiesības pašiem pievienot, labot vai dzēst savā profilā norādītos datus, saturu un informāciju, kā arī dzēst visu profilu.

6. Saturu, kas tiek publicēts reģistrēta lietotāja profilā, var apskatīt gan datorā, gan arī mobilajā aplikācijā (piemēram, viedtālruņos, planšetdatoros u.c.), tāpēc šādu saturu (piemēram, profila bildi, galerijas u.c.), izmantojot Portālu, pārlūkprogrammu vai ierīču piedāvātās iespējas, var būt iespējams saglabāt minētajās ierīcēs. Tāpēc lietotājam ir pienākums ievietot tikai tādu saturu, kam varēs piekļūt citi Portāla lietotāji.

7. Lietotājs ir informēts un piekrīt, ka Portālā var tikt izvietotas trešo personu reklāmas, tai skaitā interaktīvā veidā.

8. Epieraksts.lv saņem un saglabā informāciju no lietotāja izmantotā interneta pārlūka (tai skaitā IP adresi, sīkfailus) un par mobilajām ierīcēm (piemēram, ierīces modeli, operētājsistēmu, parametrus, tīkla operatoru u.tml.). Sīkfails ir neliels teksta fails, ko izveido vietne un kas tiek glabāts datorā vai mobilajā ierīcē. Epieraksts.lv izmanto sīkfailus, lai uzlabotu Portāla darbību, piemēram, analītiskos sīkfailus (lai analizētu Portālu un padarītu tā funkcijas ērtākas lietotājiem), uzstādījumu sīkfailus (lai lietotāja ierīce iegaumētu izvēlēto valodu u.tml. uzstādījumus), ģeogrāfiskos sīkfailus (lai piedāvātu lietotāja reģionam atbilstošu saturu). Sīkfailus var nolasīt tikai tā vietne, kurai tie ir izveidoti, turklāt lietotājs var savā interneta pārlūkā vai mobilajā ierīcē neakceptēt sīkfailus visām vai konkrētām vietnēm.

9. Epieraksts.lv ir tiesības apkopot un publicēt informāciju par lietotāju kopumu, nekādi neidentificējot konkrētus lietotājus un neizpaužot to personas datus (piemēram, pētījumi, datu analīze, informācija par reklāmas atdevi u.tml.).