Par mums

E-pieraksts ir izveidots kā inovatīva laika plānošanas programma nelieliem uzņēmumiem un to klientiem. Tā acumirklī savieno klientu tieši ar vajadzīgo speciālistu. Būdams neliela biznesa īpašnieks Jūs jau zināt, ka lietišķā etiķete un lieliska pakalpojumu kvalitāte ir atslēga labai klientu bāzes izveidei.

Taču veiksmīgam biznesam ir nepieciešams vairāk kā laba ideja un kvalitatīva tās realizācija, nepieciešama arī inovatīva pieeja biznesa procesu vadībai. Epieraksta programmatūra dod iespēju daudz efektīvāk pārvaldīt gan Jūsu darbinieku, gan Jūsu klientu laiku, tādējādi optimizējot uzņēmuma izmaksas un palielinot Jūsu uzņēmuma ienesīgumu.. Mūsu risinājums derēs jebkura virziena biznesam - neatkarīgi no tā, vai Jūs esat praktizējošs ārsts, frizieris vai jurists.

Jebkurā diennakts laikā klients varēs iepazīties ar Jūsu pakalpojumu klāstu un pierakstīties uz pieņemšanu gan Jums, gan klientam ērtā laikā. Mūsu izstrādātie risinājumi ļaus Jūsu biznesam veiksmīgi attīstieties un pilnveidoties mūsdienu pasaules straujos un mainīgos apstākļos, piesaistīt un noturēt klientus, kas augstu vērtē gan pakalpojuma kvalitāti, gan savu laiku.

Trauksmainajā 21. gadsimtā cilvēki bieži izjūt asu laika trūkumu – jāpaspēj paveikt daudzus un steidzamus darbus, taču diennaktī ir tikai 24 stundas…Viens no galvenajiem mūsdienu cilvēku kaitinošiem faktoriem ir nepieciešamība stāvēt rindās un tērēt savu vērtīgo brīvo laiku. Dažreiz Jums ir iespēja pierakstīties pie vajadzīgā speciālista pa tālruni, bet arī tad Jūs esat ierobežosi ar uzņēmuma darba laiku no pirmdienas līdz piektdienai, kad tiek pieņemti šādi zvani.

E-pieraksts piedāvā Jums atbrīvoties no šiem ierobežojumiem un uzsākt pavisam jaunas sistēmas izmantošanu. Nav svarīgi kur Jūs atrodaties – mājās, ceļā vai darbā, ja Jums ir dažas brīvas minūtes un pieeja Internetam- neatkarīgi no tā vai ir nakts vai brīvdiena Jūs varēsiet apskatīt vajadzīgā speciālista darba grafiku, uzzināt par vel brīvajām pieņemšanas stundām un uzreiz ieplānot savu vizīti.

Neparedzētu problēmu vai plānu izmaiņas gadījumā Jūs uzreiz saņemsiet īsziņu un Jums nevajadzēs braukt pāri visai pilsētai tikai tādēļ, lai uzzinātu par vizītes negaidītu atcelšanu. Izmēģiniet E-pierakstu jau šodien, pārliecinieties par tā izmantošanas vienkāršību un ērtību, padalieties ar saviem iespaidiem ar mums - esam priecīgi dzirdēt mūsu klientu atsauksmes un pastāvīgi pilnveidojam savu servisu.